۱۷ فونت برتر برای پروژه‌ی طراحی گرافیک در سال ۲۰۱۶

۱۷ فونت برتر برای پروژه‌ی طراحی گرافیک در سال ۲۰۱۶

در حقیقت یک طراح گرافیک و طراح بنر هیچ استراحتی ندارد.  آن ها به ندرت دچار بیکاری می شوند، به همین دلیل اکثر مواقع آن‌ها را در محل کارشان در حالیکه سخت مشغول به کار هستند می‌بینیم. آنها زمانی که در حال کار هستند هرگز به ساعت روی دیوار نگاه نمی کنند و متوجه گذر زمان نمی شوند. اکثر آن‌ها همیشه سخت در حال کار کردن هستند و حتی تمام شب را هم مشغول هستند. کار و حرفه‌ی آن‌ها خواستار زحمت و کوشش فراوان است و چشم های بسیاری بر روی کار آن هاست.


در چنین شرایطی، بار سنگینی بر روی دوشتان قرار گرفته است و مردم انتظار زیادی از شما  دارند و حساب ویژه‌ای رویتان باز کرده‌اند و این را باید بدانید که از بروز کوچک ترین خطایی یا اشتباهی به شدت خودداری کنید.
طراحی بنر  باید در کارهایشان ابتکار و خلاقیت داشته باشند و با رنگ هایی بازی کنند که حتی یک بار هم از آن ها استفاده نکرده‌اند تا ایده‌ای که منحصر به خودشان است و دور از هر گونه کپی و یا نسخه برداری از طرح دیگران است را ارائه دهند. اگر از طرح دیگران استفاده کنید به صورت اتوماتیک نسخه‌ی قبلی آن طرح، جلوی چشم مردم ظاهر می شود و سریع متوجه کپی بودن آن طرح می شوند و……….!!!
در طراحی مهم نیست که چه مقدار زمان، شما صرف می کنید و اگر کارتان به گونه ای است که تمرکز و زمان زیادی از شما می گیرد در عوض مطمئن خواهید شد که بهترین نتیجه ی ممکن را خواهید گرفت.
ما به منظور برطرف کردن نیازهای طراحان، لیست کوچک هفده تایی از بهترین فونت‌های سال ۲۰۱۶ را برای شما معرفی کرده ایم. شما می‌توانید از این فونت‌ها هم برای پروژه‌های شخصی و هم برای پروژه های تبلیغاتی استفاده کنید.

۱ Noelan free font download

۲  Shumi free font download

۳  Anurati Creative free font 

۴  Somatic – Rounded Free Font

۵  Rude stylish sans serif font

۶  Kano Perfect Sans Serif Font for logos

۷  Brush free font download

۸  Atami Creative Free Sans Serif Typeface

۹  Luxia – Free Stylish Serif Typeface

۱۰  Sonder – Free Type Family

۱۱  Elianto Free Font

۱۲  BEYNO Free Font 2017

۱۳  Shamery best free sans serif font 2017

۱۴  OLD GROWTH – FREE FONT

۱۵  L-7 STENCIL FONT (FREE)

۱۶  ESCAFINA best free script font 2017

۱۷  Buffon Reverse Contrast Playful font free

منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + شانزده =